Epoksi ve Poliüretan Kaplamalar

Müşterilerimizin projelerine uygun epoksi ve poliüretan kaplama sistemlerini yutdışında ve yurtiçinde uzun yıllar başarıyla uygulamaktayız. Kaplanacak zemine ve çalışma alanına göre  çok farklı epoksi ve poliüretan hammaddeler önermekteyiz. Kaplamalarda yapılan en büyük hata her işe aynı hammaddenin uygulanmasıdır.

Epoksi zemin kaplamalarında kullanılacak faaliyete göre çok farklı epoksi ürünlerimiz mevcuttur. Epoksi zemin ürünlerimizde katı dolgu miktarını az tutarak uygulanan kaplamaların sağlam ve uzun ömürlü olmasını sağlamaktayız.

Epoksi kaplamalarda iyi bir zeminin hazırlanması çok önemlidir. Bu işe yıllarını vermis deneyimli epoksi uygulayıcılarımızla sağlam bir zemin hazılrığı yapmaktayız. Bu sağlam zemin ile epoksi malzemesinin uygulandığı alanda ilerideki yıllarda çatlamamasını ve zeminden ayrılmamasını sağlamaktadır.

Poliüretan zemin uygulamaları genelde spor zemin alanlarında sıkça kullanılmaktadır. Poliüretan zemin uygulamalarında da iyi ve sağlam bir zeminin önceden hazırlanmsı kaplamanın kalitesini arttıracaktır. Poliüretan ürünlerimiz CE belgeli ve içindeki az dolgusu ile sağlam ve uzun ömürlü bir zemin kaplaması oluşturur.

 

Tablo. Epoksi, Poliüretan ve Poliürea kaplamaların kıyaslanması

Otopark Epoksi Kaplama

 

Spor zemin poliüretan kaplama

 

Fabrika zemin poliüretan kaplama

 

Gıda fabrikası epoksi kaplama